Znak
sklípek sklípek sklípek sklípekVíno, příjemné posezení,hudba

Akce

Pro vyznavače vín
zorganizujeme návštěvu historických sklepů zbudovaných řádem Templářských rytířů ve 13. století v Čejkovicích spojenou s malou ochutnávkou.

Cimbálová muzika
Pro milovníky folklóru a tradic zajistíme cimbálovou muziku přímo do sklípku, nebo lze naplánovat návštěvu v době konání některého z folklórních festivalů, které se konají přímo ve Svatobořicích nebo v Miloticích (6 km), Kyjově (3 km), Strážnici a Vlčnově.

Vlastní programy

 1. AGRO - Návštěva vinic, seznámení s pěstitelskými prácemi, podle ročního období - řez, vázání, zelené práce včetně ochrany a další. Vše s odborným výkladem. V době dozrávání poznávání odrůd včetně ochutnávání.
   
 2. HISTORIE - Návštěva a prohlídka historických vinných sklepů templářských rytířů ze 13. století v Čejkovicích včetně ochutnávky. Níže uvedená cena nezahrnuje dopravu.
   
 3. KULTURA - Návštěva státního zámku Milotice (pěšky nebo na kole přes les 4 km), zámecké zahrady a bažantnice včetně návštěvy zámecké vinotéky. Pouze květen až říjen. Program je individuální, cena je tvořena pouze vstupným na zámek v Miloticích.
   
 4. FOLKLOR - Návštěva areálu vinných sklepů "Šidleny" včetně ochutnávky vín v některých sklepích, lidová architektura celoročně. Pak podle termínů návštěva různých folklorních akcí (Slovácký rok v Kyjově, folklorní slavnosti u Šidlen, Strážnici, Svatobořicích - Mistříně, Bzenci a další jako jsou hody, dožínky atd.). Program je individuální.
   
 5. MALOVANÝ KRAJ - Spojené návštěvy památek (Lednicko - Valtický areál, hrad Buchlov,  zámek Buchlovice, Milotice, ...) s folklorními akcemi, které právě v tom kterém období probíhají včetně návštev různých vinných sklepů s ochutnávkou. Cena programu je zavislá na programu, počtu navštívených sklepů a případně dopravě.
   

Okolí

Historie
Milovníci historie mohou navštívit zámek Milotice, Buchlovice, hrad Buchlov, skanzen ve Strážnici nebo Lednicko - Valtický areál.

Sport
Pro sportovně založené se nabízí cykloturistika po vinařských cyklostestezkách, možnost procházek (např. lesem na zámek Milotice), rybolov v rybnících 300 m od sklepa, koupaliště Kyjov, Dubňany (7 km), houbaření atd.

Odkazy 

 • Slovácko
 • Hodonínsko
 • Vlčnov - Jízda Králů
 • Veselí nad Moravou
 • Uherské Hradiště
 •  
   
   
   
  Dárkový poukaz
  Dárkový poukaz